Teknoloji

Pokemon UNITE 2. Yıldönümü Kutlaması Başladı!

TiMi Stüdyo Grubutarafından geliştirilen ve Pokémon Şirketi Yayınlarında taşınabilir cihazlar ve Switch kullanıcılarıyla buluşan Pokemon UNITE, dünya çapında milyonlarca aktif oyuncuya sahip. The Pokemon Company tarafından yapılan duyuru ile Pokémon BİRLEŞİN 2. yıl kutlamaları da başladı. Detaylar burada.

Pokemon UNITE 2. Yıldönümü Kutlaması: Mewtwo Arena’ya Geliyor!

Pokemon Company International, Pokemon UNITE’ın 2. yıl dönümü kapsamında gerçekleşecek heyecan verici etkinliklerle geliyor. 2021’den bu yana dünya çapında 100 milyondan fazla indirilen Pokemon UNITE, nefes kesen Pokemon UNITE maçlarını kutlamak için şimdi çok popüler bir Pokemon’u yeni bir maç türüyle buluşturuyor.

Mewtwo Ekibe Katılıyor! Mega Onu Mega Mewtwo X’e Dönüştür

Efsanevi Pokemon Mewtwo şimdi Pokemon UNITE’a geliyor. Mewtwo, bir maç sırasında mega Mewtwo X’e dönüşebilir ve hızlı bir şekilde art arda saldırarak amansız bir çaba gösterebilir. Oyuncular, devam eden Mewtwo’s Crystal Cave Endeavour etkinliği ile Mega Mewtwo X Unite lisansını ücretsiz olarak alabilirler.

Ayrıca Ağustos ortasından itibaren Mega Mewtwo Y Unite lisansını kullanıma sunuyor ve Pokemon eğitmenlerine bu favori Pokemon ile oynamaları için ek yollar sunuyor.

Yeni Bir Maç Türü: Panik Yürüyüşü

Panic Parade’deki 5’e 5 grup maçlarından farklı olarak oyuncular, Tinkaton’u panikleyen Pokémon’un saldırılarından korumak için işbirliği yapmak zorundadır. Yenilen Pokemonlardan bazıları yardım için maça geri çağrılabilir!

Ancak, 21 Temmuz – 21 Ağustos tarihleri ​​arasında dört farklı heyecanlı etkinliğe katılmaya hazır olun! İlk etkinlik 21 Temmuz’dan 1 Ağustos’a kadardır; 4 Ağustos’tan 7 Ağustos’a kadar ikinci etkinlik; Üçüncü etkinlik 11 Ağustos – 14 Ağustos tarihleri ​​arasında, son etkinlik ise 18 Ağustos – 21 Ağustos tarihleri ​​arasında Pokemon severleri bekliyor.

Battle Pass 17, Captain’s Style: Zacian Başlıyor

Tüm bunlara ek olarak İşgal Mevsiminin 17.si de başlıyor. Bu dönem için premium geçişin bir parçası olarak oyuncular, nazik ve sevecen Kaptan Stili: Açgözlü ve kahraman Kaptan Stili: Zacian Holologies’in yanı sıra Kaptan Seti moda eşya setlerini elde edebilirler.

Oyuncular, 21 Temmuz – 11 Eylül arasındaki etkinlik döneminin ortasında bu setlere erişebilirler.

Pokémon UNITE’da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor

Birçok yeni etkinliğe imza atan Pokemon UNITE, bunlarla sınırlı kalmayıp başka etkinliklere de katılıyor. 20 Temmuz ile 11 Eylül arasında yeni bir dereceli sezon başlarken, Pokemon World Championship 2023’teki en iyi takımları tahmin eden oyuncuları harika ödüller bekliyor. Bu tanınmış Trainer moda ürünlerini almak için 28 Temmuz ortasından 11 Ağustos ortasına kadar katılın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu